Koniec pewnej epoki…
Dziś zakończyła się pewna epoka. W związku z planowaną przebudową Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie zmuszeni byliśmy opuścić pomieszczenia zajmowane przez nas od 30 lat. Skutki wyprowadzki są już zauważalne. Musieliśmy wyłączyć odbiorniki WebSDR (1 i 2), olsztyńskie przemienniki pozostały bez internetu, przestał działać także węzeł Packet Radio SR4DON oraz BBS SR4BBX. Sama wyprowadzka była też niemałą operacją logistyczną, którą opiszemy poniżej.




