Spotkanie klubowe (w Olsztynie) na Westerplatte…

15.12.br w siedzibie Klubu Łączności LOK SP4KSY odbyło się spotkanie, którego gospodarzem – tradycyjnie już – był Andrzej (SP4HHI). Podczas spotkania wręczono Kolegom odznaczenia LOK oraz: puchary, dyplomy, certfikaty i inne trofea będące nagrodami za uzyskane wyniki we współzawodnictwie na pasmach. Był poczęstunek, wspomnienia, miła atmosfera,…

Swoistą atrakcją spotkania stało się… nieoczekiwane wyłączenie prądu (“widzę ciemność”), co niektórym przywiodło wspomnienia sprzed lat. Nikt jednak nie wykorzystywał ciemności do ukratkowego “skubania” winogron czy też ciasteczek w polewie. Ale z “gorącym napojem” (przez chwilę) było krucho.

Dowodem umiejętności organizacyjnych Gospodarza niech będzie fakt, że zapowiadana  na dwugodzinną “przerwa w dostawach” zakończyła się po ok. 30 min. Nikt nie wątpił, że powrót jasności zawdzięczaliśmy zdecydowanej interwencji Andrzeja.

Obszerniejsza relacja ze spotkania – już wkrótce – na stronie Klubu SP4KSY.

 

Korzystając z okazji Andrzej (SP4HHI) dzieląc się tradycyjnym opłatkiem złożył wszystkim zebranym życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2013.

Najczęściej przekazywano życzenia, abyśmy za rok spotkali się w dobrym zdrowiu i kondycji, a nadchodzący rok 2013 spełnił pokładane w nim nadzieje.

 

Czego życzymy również wszystkim: uczestnikom, czytelnikom i sympatykom portalu SP4.jestok.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *