Lipcowa Górka czyli G4W 2012.07.20-22

Minęła zaledwie doba od chwili, gdy opuściliśmy G4W, a już chciałoby się… 😮

Przybyli Ci “z bliska” i Ci “z daleka”. Weteranów witał aplauz. Podobnie przyjaciół z ościennych regionów. Byli też Ci co “pierwszy raz”.  I tak przez G4W przewinęło się ponad 50 osób. Jak było ?

Ci, co byli – wiedzą. Tych, którzy chcieliby wiedzieć – zapewniamy, że warto było. Niestety wszystkiego opowiedzieć “się nie da”!

Dyskusjom, prezentacjom, wymianie doświadczeń, itp. nie było końca. Swój udział w integracji miała również tradycyjna “polewka”. Warzywna z kociołka, spożywana na gorąco. Ta “kosztowana” z pomniejszych naczyń – również.

Nikt nie zapomni słodyczy “Melisańskiej Miodówki” czy aromatu “Róży z Góry 4 Wiatrów”.  Może przez te łzy w oczach. A i odech odbierało na (dłuższą) chwilę. Zapewne z podziwu !? 😀 Chwała “(S)twórcy”. Za kunszt i chęć podzielenia się z innymi. Pełen szacunek.

Wzrost “radiowej aktywności” G4W spowodował pojawienie się na niebie “statków powietrznych” z biało czerwoną szachownicą. Najpierw samolotu rozpoznawczego, a po “przeanalizowaniu” oparów unoszących się nad wzgórzem 😉  – wojskowego śmigłowca ratownictwa medycznego !

Nawet kapryśna pogoda okazała “Górkowiczom” łaskawość. Pokropiło jedynie na powitanie. Mimo to zapał uczestników nie zgasł. Ognisko również, choć ono wymagało “wsparcia”. Było “bardzo, bardzo dobzie” czyli OK.

W trakcie spotkania okazało się, że (bezapelacyjnie) drugim hobby krótkofalowców jest fotografia. Ilość (różnych marek i wielkości) aparatów przewyższała ilość radyjek. Mamy nadzieję, że efekty tego będą widoczne również w naszej fotogalerii. Zapraszamy !!!

W imieniu uczestników spotkania serdeczne podziękowania i pełen szacunek dla Wszystkich tych, którzy przyczynili się do organizacji spotkania. W szczególności dla Marka (SQ4FAF) i Tomka (SP4TVN).

Nasze “Chapeaux bas!”, Panowie. Przed Wami!!!

Do zobaczenia na następnej “Górce”.

 

3 thoughts on “Lipcowa Górka czyli G4W 2012.07.20-22”

  1. Nie dało się pogodzić dwóch imprez – wydawałem Córę za mąż i to wydarzenie wygrało. Na pewno następnym razem.
    73 dla wszystkich uczestników.

  2. Witam. Tym razem nie mogłem uczestniczyć w spotkaniu. Dzięki za relacje foto i video. Wróciły wspomnienia, zapach przyrody, dym z paleniska, odgłosy radiostacji z poprzednich spotkań. Pozdrawiam wszystkich uczestników spotkania G4W 2012. Zapraszam na stronę: http://hamradio-lomza.ovh.org/

  3. Powiem krótko o spotkaniu na G4W….fajni ludzie,fajne klimaty,fajna przyroda ,magia palącego się ogniska,smaczna polewka.Polecam wszystkim
    z sp4 i nie tylko…….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *