XIX “Świętojańska Noc Krótkofalarska” Sucha Rzeczka 2012

Pragnę poinformować, że w dniach 21-24 czerwca tegoż roku odbędzie się w bazie harcerskiej w Suchej Rzeczce koło Augustowa XIX Zlot krótkofalowców pod szyldem “Świętojańska Noc Krótkofalarska”
Miejsc noclegowych w domkach niewiele, ale za to oferujemy ognisko, dużo miejsc na rozbicie własnych namiotów i wyśmienitą atmosferę. Miejscówka położona nad jeziorem Serwy (woda 1 klasy czystości), niecałe 20 km od Augustowa. Wokół tylko Puszcza Augustowska i woda. Tylko oddychać !
Kto będzie miał ochotę albo będzie w pobliżu to zapraszamy do nas !
QRG 145.550. Jeśli będzie możliwość to również Echolink 144.712.5 MHz. Ale również warto próbować na przemienniku SR4AU (na testach) na 438.975 (CTCSS 141,3).
Pozdrawiam i do spotkania przy ognisku !
Janusz SQ4FXS (SP4KNB)

Wspominkowa strona Romka SP4MPH jest tutaj->

2 thoughts on “XIX “Świętojańska Noc Krótkofalarska” Sucha Rzeczka 2012”

 1. Witamy serdecznie , ((–))
  Spotkanie krótkofalowców Sucha Rzeczka , w Puszczy Augustowskiej już za nami , to już XIX Zlot braci krótkofalarskiej . Było fajnie , czas sympatycznie spędzony , zaległe tematy też omówione , HI !!! . A mały ślad jaki pozostawiliśmy jest tutaj , wystarczy kliknąć ; http://www.sp7ydd.ampr.org
  Dziękujemy pięknie uczestniczącym za przybycie , oraz sympatyczną atmosferę . Miło będzie spotkać się na jubileuszowym XX Zlocie w przyszłym 2013r.
  Niestety drugi dzień naszego tegorocznego spotkania , był bez aparatu fotograficznego , czyli sobota . Został w Ełku , zapomniałem go wziąć ze sobą na XIX Zlot . Postaram się nie zapominać .
  pozdrawiamy ,
  Małgorzata SP7BDD , Marek SP7LFB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *