Nie żyje nasz kolega Wiesław SP4TVV [*]

Z przykrością i wielkim bólem zawiadamiamy że w dniu wczorajszym tj. 09/04/2012 r.odszedł do krainy wiecznych DX-ów kolega Wiesław SP4TVV. Po ciężkiej chorobie zmarł w szpitalu w Giżycku.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 13 / 04 / 2012 r. o godz. 14:00 w kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Różańcowej, przy ul. Kajki 25 w Mikołajkach.

14 thoughts on “Nie żyje nasz kolega Wiesław SP4TVV [*]”

 1. Dla żeglarzy krótkofalowców był radiolatarnikiem , zawsze odpowiadał na zawołania i udzielał wszelkich informacji na temat pogody i innych związanych z pobytem krótkofalowców na Mazurach.Bedzie Go nam wszystkim brakowało.
  Cześć jego pamięci
  Ania SP3SBO
  Józek SP3GAX

 2. Wiadomość o śmierci Ś.†P. Wiesława pogrążyła nas w głębokim smutku.

  Będzie nam brakowało obecności na falach eteru tak bardzo lubianego w gronie krótkofalowców Kolegi SP4TVV – aktywnej stacji na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
  Składamy wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Ś.†P. Wiesława.

  “Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej” /…/

 3. My krótkofalowcy z Kętrzyna z klubu SP4KIE z wielkim smutkiem dowiedzieliśmy się o śmierci wspaniałego człowieka Wiesia SP4TVV.Wiesiek był honorowym członkiem naszego kluby.Podziwialiśmy go za werwę i życiową posję umiłowania radia.,,Dziadek ,,jak go nazywaliśmy uczestniczył w wielu wyprawach organizowanych przez nasz klub i kolegow z Mrągowa.Zawsze się śmiał ze śmierci twierdząc,że kostucha gdy puka do jego domu to go nie zastaje- Wieśka nie ma w domu,,.Niestety dopadła go.Spoczywaj w spokoju drogi przyjacielu.Chcemy przekazać Rodzinie Wieśka szczere wyrazy współczucia.

 4. Wyrazy współczucia dla rodziny. Niech odpoczywa w pokoju. Pamiętajmy o nim, wspominajmy. Tak, tak… to kawałek historii…

 5. Łomżyńskie Stowarzyszenie Krótkofalowców .
  Chcemy przekazać Rodzinie Wiesława szczere wyrazy współczucia i szacunku.Oraz dla wszystkich którzy się ze Ś.P. Wiesławem spotykali czy to w terenie na wspólnych wypadach czy w eterze zawsze była miła z Wiesławem rozmowa .
  Odszedł wspaniały kolega – spoczywaj w pokoju.

 6. Nie ma słów, które oddałyby smutek i żal po przeczytaniu tej niespodziewanej wiadomości. Jestem przekonany, że Jego brak odczujemy wszyscy. Ale pamięć o Nim pozostanie.
  Chciałbym przekazać Rodzinie Wiesława szczere wyrazy współczucia i szacunku.

 7. Jako przedstawiciel grupy Pułtuskiej przesyłam serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny . Dla kolegów klubowych Ś.P Wiesława i dla Tych co spotykali się na zjazdach lub w eterze nieodżałowana strata . Niech spoczywa w pokoju !

 8. Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Cześć jego pamięci!
  Odszedł wspaniały kolega – spoczywaj w pokoju.

 9. Przykra wiadomość tak zaraz po świętach. Wyrazy współczucia dla rodziny. Niech Wiesław spoczywa w pokoju.

 10. Szczere wyrazy współczucia rodzinie zmarłego kolegi Wiesława SP4TVV Dziękujemy za to że był i do końca trwał na posterunku

Comments are closed.