Zimowe spotkanie na G4W

Zapraszamy na zimowe spotkanie na G4W,w dniach 27-29.01.2012r.

Sprawdzałem prognozę długoterminową i na te dni ma być mroźna pogoda,a w następne dni znowu ma być chlapa. Szkoda że termin zbiegł ze spotkaniem na Górze Dylewskiej,ale u nas planujemy spotkania na bieżąco i tak wyszło.

Byłem dziś na G 4W jak nie dopada śniegu będzie dobry wjazd.W schronisku nie ma już miejsc noclegowych,ale można coś na ciepło zjeść lub wypić ciepłego grzańca. Zabieramy coś ciepłego ze sobą żeby przeżyć te dwie noce. Jak będą chętni na narty lub snowboard to jest na miejscu wypożyczalnia i można se wypożyczyć i miło spędzić czas miedzy czasie.

Kontakt  sq4faf tel.669998085 lub 439,150mhz.

ZAPRASZAMY

5 thoughts on “Zimowe spotkanie na G4W”

  1. Witamy serdecznie , ((–))
    Piękne dzięki wszystkim uczestnikom , za wspólne spotkanie na G4W , styczeń 2012r. Było fajnie , choć mroźno . Atmosfera OK !! , HI !! , kapuśniak SUPER !!! , Duże podziękowania dla organizatora naszego spotkania . Odpowiadając Koledze Jerzemu SP5GJH na pytanie , j/w , cyt ; Kiedy jakieś FOTOREPORTAŻE oglądniemy? , Podajemy adres serwera w Ełku ; http://www.sp7ydd.ampr.org , Część materiału z naszego spotkania na G4W jest dostępna i do ściągnięcia Kol. Jerzy na podanym serwerze . Kliknąć i już mamy , hi !!! . PRAWA AUTORSKIE NIE OBOWIĄZUJĄ dla Krótkofalowców , HI !!! .
    Pozdrawiamy ,
    miłej zabawy ,
    Małgorzata SP7BDD , Marek SP7LFB

  2. i gdzie tu jechac? najlepiej tu i tu 🙂 mam nadzieje ze jest duzo sniegu i mocny mroz, chetnie bym sie zchlodzil przy jakiejs dobrej ksiazce. 73

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *