Spotkanie w Mrągowie 19-21 lipca 2024

W trzeci weekend lipca (19-21 lipca 2024) w Mrągowie, na Górze Czterech Wiatrów, odbędzie się coroczne spotkanie krótkofalowców. Zapraszamy więc wszystkich miłośników fal radiowych z Polski i zagranicy. Zabierzcie namioty, campery, przyczepy, hamaki, parasole i stoliki. Nie chcecie nocować? Przyjedźcie z rodziną na przepiękne Mazury, nawet na jeden dzień. W pobliżu Jezioro Czos z krystalicznie czystymi plażami, lasy, pola… Miejsce idealne na weekend!

Tradycyjnie będą pracowały radiostacje na lokalnych przemiennikach (SR4MR, SR4D, SR4UVM, SR4MID, SR4MI), a także bezpośrednio na KF, VHF i UHF. Szukaj nas też na częstotliwości 145.400 MHz. Wyżywienie i nocleg we własnym zakresie -na górze jest czynna restauracja.

Jeśli lubicie większy komfort, dookoła są dostępne także inne hotele, restauracje, a także dobrze zaopatrzone sklepy. Radzimy zabrać nakrycie głowy, parasol przeciwsłoneczny i koniecznie coś do picia (na miejscu spotkania nie ma bieżącej wody – poza jeziorem). My gwarantujemy wspaniałą pogodę, wyśmienitą atmosferę i przepiękne miejsce. Liczymy na Waszą obecność! Organizatorem spotkania jest tradycyjnie Marek SQ4FAF (tel. 796 017 298) wspólnie z kolegami z Mrągowa. Poniżej zobaczycie, jak dojechać, jaka będzie pogoda i jak bawiliśmy się w poprzednich latach…

Jaka zapowiada się pogoda? Będzie dobrze – ale lepiej zabrać parasol. Sprawdź aktualną prognozę na interia.pl.

Jak dojechać? Wpisz dane w nawigację lub wołaj nas na radiu – z naszą pomocą na pewno trafisz.

 

Zobacz, co działo się na Górze Czterech Wiatrów w poprzednich latach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *