TAMA PODNOSI POZIOM!

tamaJak co roku Polska Grupa APRS organizuje warsztaty poświęcone amatorskiemu systemowi lokalizacji. Impreza jest doskonałym miejscem, by spotkać się z użytkownikami, administratorami i konstruktorami sprzętu APRS. Co roku prezentowane są tam nowinki techniczne i programowe, a także sprzęt krótkofalarski nie związany z APRS. Warsztaty odwiedzają krótkofalowcy z całej Polski (wszystkie okręgi), ale są także goście z innych państw 🙂

W tym roku warszataty odbędą się 12. czerwca w miejscu nie zmienianym od lata – TAMA – okolice Bornego Sulinowa. Oczywiście także z Olsztyna będzie jechała “delegacja”. Jeśli ktoś jest chętny, proszę o zgłoszenia. W grupie zawsze raźniej. Szczegółowy opis spotkania wraz formularzem zgłoszeniowym (zgłoszenia do 5. czerwca) znajdują się na stronie TAMA 2010.

Relacja z poprzednich spotkań jest TU.

Jeśli nie macie jeszcze planów na ten dzień – POLECAM! Niezapomniana atmosfera, niezapomniane miejsce…

Tomek SQ4BJA

2 thoughts on “TAMA PODNOSI POZIOM!”

  1. Zazdroszcze Wam. Choc ja juz dzis zbieram manatki i w czwartek jade do Dejton OH USA. Mam sie spotkac z Andrzejem sp3lyr.
    Sorki za brak czesci z Polskich liter

  2. No ja z Krzyskiem SQ4LWO juz pakujemy manatki, tym razem 1467km przed nami, okazja do poslania paru ramek. Ciekawe kto sie pojawi z SP4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *