Instalacja szafy dla SR4ON w Olsztynie

1p1040124Późnym popołudniem w składzie Misiek (SQ4FXY), Arek (SQ4GXI) i Bartek (SQ4HSE) została zamontowana szafa rakowa dla naszych urządzeń, m.in.  przemiennika 70cm SR4on.  W tej chwili oprócz samego przemiennika za instalowane jest podwójne bateryjne podtrzymanie zasilania. W trakcie prac okazało się, że im więcej sprzętu instalacyjnego tym lepiej bo początkowa konfiguracja spaliła na panewce i musieliśmy szybko wymyślić inne ustawienie szafy z innymi otworami, kołkami … Nie było łatwo, ale udało się wszytko sprawnie za instalować. Teraz nasza instalacja wygląda tak jak miało być, czyli profesjonalnie. W tym miejscu składamy podziekowania dla Tomka SP4TVN który podarował tytułową szafę.

3 thoughts on “Instalacja szafy dla SR4ON w Olsztynie”

  1. No staramy sie jak mozemy, ale spis jest jeszcze niekompletny, a calosc jest chaotycznie zebrana, miejmy nadzieje ze za jakis czas uda nam sie to dzielo dokonczyc.

    Jest jeszcze sporo materialu w przygotowaniu, ale czas nie pozwala nam tego ogarnac, a to co juz widac czyli strone sp4 redagujemy juz rok i dwa tygodnie, tyle nam to zajelo.
    Docelowo na stronie ma byc kompletny spis przemiennikow, ktore sa u nas w okregu, wraz z opisami technicznymi, oraz zdjeciami, oprocz tego spis digi aprs, i nodow echolinkowych

    Zpraszamy do ponownych odwiedzin, a tym bardziej jesli ktos sledzi sytuacje przemiennikow w SP, tu napewno cos nowego sie znajdzie.

  2. znalezione… piękna strona. nareszcie zestawienie wszystkich przemienników z danego regionu.

    Gratuluję !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *