Nowy przemiennik DMR BM, SR4L Łomża.

Witam, wszystkich sympatyków łączności cyfrowych.

Miło mi poinformować że z inicjatywy kol. Norberta SQ4NJQ powstaje nowy przemiennik SR4L w Łomży.
Repeater aktualnie testowo pracuje w Mrągowie w systemach DMR,FUSION,D-STAR na qrg. 438.100 MHz (-7600) jest zarejestrowany w sieciach DMR,FUSION,D-STAR, konstrukcja to 2 x Motorola GM-340, modem MMDVM na raspberry pi 3, duplexer, oprogramowanie pi-star. Docelowo przewidziana jest praca DMR BM.

EDIT: W dniu 24.04.2018r. podłączony został duplexer,  przemiennik pracuje na jednej antenie Comet GP-9N. Pozostał montaż wszystkiego do obudowy, praca testowa w Mrągowie przewidziana jest jeszcze na około 3 tygodnie później trafi w miejsce docelowe w Łomży.

Priorytetem pracy przemiennika jest system DMR BM na grupie TG260 CC1 slot 1, na slocie 2 zapięta jest statyczna regionalna grupa SP4 TG26042.
EDIT: W dniu 30.05.2018r. przemiennik SR4L został uruchomiony w docelowej lokalizacji, tym samym testy zostały zakończone, dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do budowy tego przemiennika mamy nadzieję że będzie pracował bez awaryjnie. Zapraszamy do QSO na DMR via SR4L Łomża jak również do odwiedzenia strony dashboard-u.

Opiekun przemiennika  Norbert SQ4NJQ

Dashboard :    SR4L

73″  by słyszało się lepiej, bo moja pasja jest radio….

4 thoughts on “Nowy przemiennik DMR BM, SR4L Łomża.”

  1. 1. Przemienniki są dla licencjonowanych krótkofalowców.
    2. Dane i zasięg znajdziesz na portalu przemienniki.net.

  2. Witam fajnie że macie przemiennik taki . A można prosić o jego parametry takie jak wysokość zawieszenia anteny Lokalizacja . Szacowany zasięg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *