Zapraszamy na G4W

gorka_banerJak donosi Marek SQ4FAF, główny kierownik zamieszania na G4W, w najbliższą sobotę odbędzie się tegoroczne spotkanie zimowe. Wspólnie z najgłówniejszymi synoptykami i meteorologami, wróżkami i specami od czarnej magii, udało się zorganizować to co wydawało się być niemożliwe – resztki mrozu na zimowe spotkanie – w marcu. Zapraszamy wszystkich spragnionych zimowej aury. Wstęp jak zwykle wolny. Ze względu na zapowiadane niskie temperatury, zalecane jest zabranie właściwego podgrzewania chemicznego i ostrożne obchodzenie się z nim. G4W zimą oferuje dodatkową atrakcję – stok narciarski. Dla wybrednych, możliwe jest zakwaterowanie w hotelu przy ośrodku, nieopodal miejsca spotkania.

Szczegółowych informacji udzieli wspomniany kierownik zamieszania, Marek SQ4FAF tel: 669998085

Kontakt radiowy: przemiennik mrągowski 439,150; przemiennik w Miłkach 145,600 lub lokalnie 145,400

Zobacz jak było na G4W zimą w poprzednich latach

 

img_8052

 

 

3 thoughts on “Zapraszamy na G4W”

  1. no chyba jednak będą mrożonki 🙂 tylko nie jestem pewien z czego lub kogo 🙂 w każdym bądź razie pogoda zapowiada sie wysmienita, tzn. sporo poniżej zera, i to w marcu!!!

    powodzenia!

  2. Nie ma to jak miec szczescie, ja bede w Polsce za tydzien. A mowilem kiedy przygotowywali miksture na te pogode – nie gotowac za dlugo 🙁

  3. Fajny post, ja się jakby co zapisuję, mam nadzieje że w końcu wypali to spotkanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *