W GRUPIE SIŁA!

IMG_20160430_151942Chylę czoła przed wszystkimi, którzy zechcieli poświęcić słoneczną, wiosenną sobotę na pracę społeczną, która w dodatku nie przyniosła wymiernych efektów. Przez ponad 6 godzin grupa kilkunastu zapaleńców pracowała na obiekcie w Miłkach. Praca polegała na demontażu ponad 100 metrów fiderów o grubościach 1 1/4′ i 7/8′, by za chwilę ponownie je ułożyć. Bez sensu? Tylko pozornie.Prace były związanie z reorganizacją linii kablowych na obiekcie. Nasze, układane w różnym czasie, biegły różnymi trasami. Teraz trzeba było wszystkie ułożyć razem, jedną drogą. Poziom trudności wysoki, bo fidery nie zależały do elastycznych.  W dodatku od kilku/kilkunastu lat nie były ruszane. Ale dzięki pomocy kolegów z SP4, a także z Obwodu Kaliningradzkiego udało się bezpiecznie wykonać operację. Wszystkie przemienniki pracują więc ponownie, ani lepiej, ani gorzej. To sukces!

W pracach uczestniczyli m.in.: SP4TVN, SQ4CUC, SP4SHL, SQ4KDF, SP4TKB, SP4SKD, SP4XQS, SP4XQE, SQ4FAE, SP4ELF, RA2FGG, SQ4INP, SQ4FAF, SQ4IOB, SQ4JUM, SQ4BJA.

 

5 thoughts on “W GRUPIE SIŁA!”

  1. Janusz XQS: Jest Twój młotek. Patrz na Forum. Niestety, zostawiłem na Miłkach, bo nie byłem pewny, czyj jest. Ale robota szykuje się, więc będzie okazja odebrać.

  2. Nie wala się komuś może młotek z żółtą rączką? Zginął mi gdzies po wyjeździe ….

  3. Dziękuję wszystkim kolegom za pomoc.
    Prezes OT-21 PZK
    Andrzej SP4KA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *